فناوری ثروت خلق نمی کند، بلکه مدیریت مناسب فناوری است که ثروت و خوشبختی را خلق می‌کند

کاربر مهمان خوش آمدید - برای ثبت نام کلیک کنید

قوانین و مقررات بازار آی پی

با تشکر از اينکه بازار آی‌پی را جهت فعالیتانتخاب کرده ايد. بازار آی‌پییک نمایشگاه مجازی دائمی در حوزهمالکیت های فکری برای شما کاربران عزیز ایجاد کرده است. به لحاظ حفظ قانون بازار و همچنين راحتي همه کاربران قوانينی وضع شده است، که کاربران مي بايست طبق آن عمل کنند . در غيراين صورت مسئولين بازار اين حق را دارند که دارایی‌ها وتمامي مشخصات فنی آنها و در برخي مواقع پروفایل اختصاصی آن کاربر را از بازار حذف نمايند. اينقوانين به صورت کامل در زير منتشر شده اند و ممكن است در هر زمان تغييركنند. لطفاً جهت مشاهده آخرين قوانين بازار به پيغامهايي که ممکن است برخياز روزها به هر نحوي به اطلاع كاربران برسد، دقت فرماييد. پس ازخواندن دقيق اين قوانين گزينه "ضمن مطالعه دقیق قوانین و مقررات بازار آی‌پی، با همه مواردموافقم" را تيك بزنيد و سپس كليد "ثبت نام" را بفشاريد.

ماده 1- این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراو تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.

ماده 2- هرگونه توهین به مقامات دولتی و شخصیت‌های سیاسی و مذهبی و یا تمسخر بصورتطنز یا کاریکاتور ممنوع می‌باشد. قرار دادن لینک یا فایل تصویری مستهجن، غیراخلاقی و سیاسی ممنوع می‌باشد. مطرح کردن هر نوع مطلبدرخصوص کانالهای ماهواره‌ای غیراخلاقی، کانالهای فارسی‌زبان سیاسی و یا ضدمذهبی ممنوع می‌باشد. مطرح کردن مباحثنژاد پرستانه و یا اهانت به مذاهب، ادیان، ملیت‌هاو قومیت‌هایمختلف ممنوع می‌باشد. مطرح کردن هر نوع مطلب و ارائه نرم‌افزار درخصوص هکر و هک کردن و فیلتـرشکن ممنوع می‌باشد.

ماده 3- تماميکاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در بازار، از کلمات مناسب جهت استفادهدر نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب،پروفایل آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد. از نام كاربري و کلمه عبور با حروف انگيسي استفاده نمایید.

ماده 4- هر کاربر مجاز به ثبت یک یا چند شناسه و پروفایل اختصاصی مي‌باشد.برای فعالسازی هر شناسه باید لینک فعالسازی آن را از ایمیل‌تان کلیک نمایید.

ماده 5- کاربران محترم در حين ثبت نام بايد مشخصات كامل فردي خود را بطور دقيق وارد نمايند و نسبت به ثبت دارایی یا مشاهده دارایی های قابل فروش اقدام نمایند. در صورت وجود هر گونه نقص در اطلاعات ثبت شده آدرس ،تلفن و... بازار آی‌پی هيچگونه مسئوليتي بر عهده نمي‌گيرد.

ماده 6- در ثبت دارایی ها طبقه‌بندی علمی مبتنی بر مقررات بین‌المللی وجود دارد که بمنظور دسترسی تخصصی فروشندگان و خریدارن در نظر گرفته شده است. فروشندگان محترم باید در تخصیص دارایی‌ها به طبقه‌های مختلف با دقت عمل نمایند تا داراییهایشان بهتر به مشتریان معرفی گردد.

ماده 7- استفادهو جستجوی شما در بازار آی‌پی با مسئولیت شخصى خود شما صورتمى‌گیرد. بازار آی‌پی تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.

ماده 8- بازار آی‌پی مسئولیتی در قبال حفاظت از اطلاعات مربوط به دارایی‌های فکری شما ندارد. بنابراین در درج اطلاعات دقت لازم به عمل آورید تا ضمن ارائه اطلاعات مناسب برای خریداران از افشای اطلاعات اجرایی و عملیاتی طرح شما جلوگیری شود.

ماده 9- با وجود آنکهبازار آی‌پیحداکثر تلاش خود را جهت دقت در تایید فروشندگان وصحیح بودن اطلاعات ورودی آنان بکار مى‌بندد به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین نمى‌نماید. بازار آی‌پیهیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال دارایی‌های ثبت شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، در این سایت به عهده نمی‌گیرد.دارایی‌ها در سایت، توسط اشخاص و شرکت‌هایی ثبت می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.مسئولیت مستقیم دارایی‌های ثبت شده، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسطبازار آی‌پیادعا و یا تضمین نمی‌شود.

ماده 10- بازار آی‌پی، دارایی‌های فکری فروشندگان را نمایش می‌دهد. دارایی‌های مندرج در بازار ممکن است توسط فروشندگان بصورت مداوم تغییر کندو یا به روز شود.در این زمینه بازار آی‌پی، هیچ گونه مسولیتی در قبال دارایی‌های فکری درجشده در سایت نمی‌پذیرد و بازار آی‌پی صرفاً نمایش دهنده دارایی‌های ثبت شدهتوسط کاربران می‌باشد.

ماده 11- درصورت داشتن انتقاد از بازار در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌آنرا براي آن مدير بازارارسال نمائيدتا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم اصلاحات لازم انجام شود. همچنين مي‌توانيد از قسمت تماس با ما براي مديربازارايميل ارسال کنيد.

ماده 12- بازار آی‌پی مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هرزمان این "شرایط والزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهدبه چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از اینصفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمانمنظور مطلع شوید.

ماده 13- کاربران گرامی لازم است اطلاعات مربوط به دارایی های فکری خود را به صورت کاملاً گویا در معرض دید سرمایه گذاران قرار دهد. با این حال از ارائه اطلاعاتی که امکان سوء استفاده دیگران از ایده یا طرح شما گردد، بپرهیزید.

ماده 14- تصاویری که در سایت درج می کنید به صورت خودکار، به کیفیت پایین در حد قابل نمایش در فضای وب تبدیل می گردند و لذا امکان سوء استفاده از آنها وجود ندارد. بنابراین برای تصمیم گیری راحت تر مشتریان جهت خرید طرح‌های شما تصاویر مربوط را آپلود کنید.

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين بازار و دستورالعمل هايي که در آينده به آنها اضافه خواهدشد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم.